Друк

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека – 2017”

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної  адміністрації від 10 червня 2016 року № 195 “Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека – 2017” у 2016/2017 навчальному році було організовано та проведено Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека – 2017”.

У ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека – 2017” були представлені матеріали бібліотечних працівників та керівників загальноосвітніх навчальних закладів із 40 навчальних закладів області.

Участь у Конкурсі сприяла стимулюванню творчої активності, підвищенню професійної майстерності бібліотечних працівників, оптимізації діяльності бібліотек закладів освіти з питань залучення дітей до читання, використання інформаційних ресурсів бібліотек у навчально-виховному процесі.

За результатами роботи журі було визначено 4 переможці та 14 лауреатів.

Вітаємо переможців обласного етапу та бажаємо подальшої перемоги!

 Переможці та лауреати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека”

 У номінації  “Шкільна бібліотека: інноваційні проекти”

Переможець:
Наконечний Сергій Павлович, директор Білоцерківського навчально-виховного об`єднання  “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Білоцерківської міської ради.
Лауреати:

  1. Боліла Надія Петрівна, директор Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 10 Броварської міської ради.
  2. Щербань Тетяна Віталіївна, директор навчально-виховного комплексу “Узинська гімназія” Білоцерківської районної державної адміністрації.

 У номінації “Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу”

Переможець:
Іовженко Лариса Миколаївна, бібліотекар Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Білоцерківської міської ради.
Лауреати:

  1. Хилько Людмила Михайлівна, бібліотекар Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Ірпінської міської ради.
  2. Гродзовська Людмила Миколаївна, бібліотекар Хотівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
  3. Довгорук Ольга Олексіївна, бібліотекар Яготинського навчально-виховного комплексу “Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”  Яготинської районної ради.
  4. Дубровська Тетяна Вікторівна, бібліотекар Бориспільського навчально-виховного комплексу “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради.

У номінації “Бібліотека – виховний простір навчального закладу”

Переможець:
Бондаренко Лариса Іванівна, бібліотекар комунального закладу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівської районної ради.
Лауреати:

  1. Кузнець Алла Петрівна, бібліотекар Горенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
  2. Осауленко Світлана Миколаївна, бібліотекар Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів.
  3. Кваша Ніна Анатоліївна, бібліотекар Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради.
  4. Пайвель Ніна Григорівна, бібліотекар опорного навчального закладу Студениківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Переяслав-Хмельницького районної державної адміністрації.

У номінації  “Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей”

Переможець:
Липчак Олена Володимирівна, бібліотекар Боярської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів  №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації.
 Лауреати:

  1. Слєпньова Олександра Григорівна, бібліотекар Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківської районної державної адміністрації.
  2. Барабаш Любов Миколаївна, бібліотекар Великокаратульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.
  3. Перепадя Наталія Олексіївна, бібліотекар Комарівського навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок” Макарівського району.
  4. Короткевич Валентина  Миколаївна, бібліотекар Славутицького ліцею Славутицької міської ради..