Друк

День науки – 2017

DSC 0552 806 квітня 2017 року учні комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» мали можливість побувати на святі «День науки – 2017», який проходив у Інституті економіки та менеджменту Університету «Україна».

Для всіх учасників і гостей заходу було проведено майстер-клас із органолептичної оцінки якості шоколаду та ознайомлення з досягненнями Університету «Україна». Також в рамках свята пройшов фінал інтелектуальної гри «Брейн-ринг» між напівфіналістами зі шкіл м. Малина Житомирської області та шкіл Володарського і Фастівського районів Київської області. Серед усіх учасників перше місце здобула команда «Лідер» КЗ «Володарська ЗОСШІ І-ІІІ ст.». Переможці нагороджені грамотами та медалями.

DSC 0552 9

Висловлюємо щиру вдячність ректору Університету «Україна» Петру Михайловичу Таланчуку, директору Інституту економіки та менеджменту Світлані Сергіївні Нестеренко, професору кафедри маркетингу Ірині Юріївні Кутліній та всім організаторам свята «День науки – 2017» за гостинність та приємно проведений час.