Друк

Вітаємо переможців!

hkhkjljljl 3 1Вітаємо переможців ІV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році:

Із української мови і літератури:

Жельніо Діану Дмитрівну, ученицю 11 класу Комунального закладу Миронівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Миронівської районної ради (ІІ місце);

Підгорну Олександру Русланівну, ученицю 10 класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківської районної державної адміністрації (І місце);

Грушу Анастасію Григорівну, ученицю 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 Білоцерківської міської ради (переможець VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка) (ІІІ місце);

Угнівенко Аліну Олександрівну, ученицю 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Переяслав-Хмельницької міської ради (ІІІ місце);

Сухенко Анастасію Ігорівну, ученицю 8 класу Бородянської спеціалізованої школи  – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (ІІІ місце);

із фізики:

Шитіков Андрій Андрійович, учень 9 класу Вишгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (ІІІ місце);

з іспанської мови:

Швець Анну Олегівну, ученицю 11 класу Іванківського районного ліцею (І місце);

Коноваленко Анастасію Сергіївну, ученицю 11 класу Іванківського районного ліцею (ІІ місце);

із правознавства:

Лавренюк Анну Вадимівну, ученицю 9 класу Ставищенського навчально-виховного  комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» №1 Ставищенської районної ради (ІІ місце);

Орла Віталія Івановича, учня 11 класу Кашперівської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів Тетіївської районної ради (ІІ місце);

Березанську Тамару Анатоліївну, ученицю 9 класу Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Фастівської районної державної адміністрації (ІІІ місце);

з історії:

Баласа Дмитра Анатолійовича, учня 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради (ІІ місце);

Ващенка Максима Анатолійовича, учня 10 класу Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (ІІ місце);

Барильченка Владислава Федоровича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради (ІІІ місце);

Слакву Іллю Миколайовича, учня 10 класу Узинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів №2 Білоцерківської районної державної адміністрації (ІІІ місце);

Вадзінського Івана Анатолійовича, учня 8 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Білоцерківської районної державної адміністраці (ІІІ місце);

з економіки:

Буренкова Олега Сергійовича, учня 9 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Бориспільської міської ради (ІІІ місце);

із математики:

Чарнюка Максима Валерійовича, учня 8 класу Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради (ІІІ місце);

Пшеніка Даніїла Вадимовича, учня 9 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів ім. М.О. Кириленка №16 Білоцерківської міської ради (ІІІ місце);

із біології:

Кохан Аліну Анатоліївну, ученицю 9 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації (І місце);

Устьянцеву Валентину Дмитрівну, ученицю 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Бориспільської міської ради (ІІ місце);

Бацман Валерію Миколаївну, ученицю 11 класу Переяслав-Хмельницької гімназії Переяслав-Хмельницької міської ради (ІІ місце);

Шматкова Максима Валерійовича, учня 10 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради (ІІ місце);

Трохимчука Романа Павловича, учня 10 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації (ІІ місце);

Дуку Олександру Євгенівну, ученицю 9 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації (ІІ місце);

Горенко Олександру Олексіївну, ученицю 10 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради (ІІІ місце);

Камкову Валентину Дмитрівну, ученицю 9 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради (ІІІ місце);

Тяска Антона Васильовича, учня 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Переяслав-Хмельницької міської ради (ІІІ місце);

із трудового навчання (технологій):

Безсмертну Марину Віталіївну, ученицю 11 класу Кучаківської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської районної ради (ІІІ місце).

із польської мови та літератури:

Лукасік Міру Ярославівну, ученицю 9 класу ПП «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Виноградник» Києво-Святошинського району (ІІ місце);

із мови іврит:

Соколинського Кирила Леонідовича, учня 10 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок «Міцва-613» м. Білої Церкви (І місце);

Ольцберг Мушку, ученицю 8 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок «Міцва-613» м. Білої Церкви (ІІІ місце).

із географії:

Пасілецького Віктора Володимировича, учня 9 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради (І місце);

Борука Гліба Олександровича, учня 8 класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації (ІІ місце);

Шарандак Діану Юріївну, ученицю 11 класу Красилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – агротехнічний ліцей» ім. М.І.Савельєва Ставищенської районної ради (ІІ місце);

Горобця Андрія Миколайовича, учня 11 класу Комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Миронівської районної ради (ІІІ місце);

Пономаренка Дмитра Сергійовича, учня 10 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради Фастівської міської ради (ІІІ місце);

Скварчинського Андрія Івановича, учня 9 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради (ІІІ місце);

Андрущенка Василя Ігоровича, учня 8 класу Бородянської спеціалізованої школи – загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів (ІІІ місце).

Київщина пишається Вами!