Друк

Навчально-тренувальні збори юних науковців

hjhjgjfhhgj 1015 березня 2017 року у Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладі «Мала академія наук учнівської молоді» відбулися навчально - тренувальні збори  учнів-членів  Малої академії наук  України, переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, які представлятимуть Київщину на всеукраїнському етапі.

В навчальних зборах  взяли участь 27 юних дослідників наукових відділень екології та аграрних наук, хімії та біології, наук про Землю, технічних наук, комп’ютерних наук, математики, економіки, фізики та астрономії.

hjhjgjfhhgj 11

Програма  навчально – тренувальних зборів складалася з двох блоків: навчального і психологічного. Навчальний блок передбачав проведення:

  • інтерактивних практичних  занять  «Змістова специфіка та структурні особливості контрольних робіт з базових дисциплін»;
  • мотиваційних тренінгових занять «Особливості ведення наукової  дискусії та дотримання наукової етики під час захисту-презентації науково-дослідницької роботи».

Метою психолого-педагогічного тренінгу було формування психологічної та комунікативної готовності учнів до захисту-презентації науково-дослідницької роботи, а також мотивація успішної дії в умовах стресових ситуацій.

Науково-педагогічний супровід заходу забезпечували  досвідчені педагогічні працівники та науковці провідних вищих навчальних закладів і наукових установ.

Сподіваємось, що наполегливе  навчання протягом цього березневого дня стане для учасників навчально-тренувальних зборів ще однією успішною сходинкою до фінальної презентації своїх наукових досліджень.

Щиро  бажаємо нашим МАНівцям  натхнення і  перемог на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який цьогоріч стартує 24 березня у м. Києві.