Друк

Дню українського добровольця

hjhjgjfhhgj 714 та 15 березня 2017 року в навчальному закладі ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися заходи присвячені Дню українського добровольця.

Координатором та лідерами учнівського самоврядування було організовано та проведено тематичну лінійку «Історичні відомості про українських добровольців», адже феномен добровольства здавна притаманний українцям: Запорізька Січ – воєнізована структура із добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну; легіон Українських січових стрільців (УСС), але найновіший приклад – це Революція Гідності та початок воєнних дій на сході нашої держави, коли тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини, спочатку пішли на Майдани країни, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли на Сході.

hjhjgjfhhgj 8

Також учні груп № 7, 9 разом з майстрами в/н Остапенко С.О. та Стефанчук І.В. відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, де ознайомились з колекцією, яка  нараховує понад 3,5 тис. музейних предметів із зони АТО, адже ми є свідками й учасниками важливого етапу боротьби за суверенітет, цілісність і незалежність України.