Друк

Пройшов відкритий Кубок Васильківського району з тенісу настільного

gjgggjfhrfry 511 березня 2017 року в спортивному залі Саливінківської загальноосвітньої школи проходив відкритий Кубок Васильківського району з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 10-11 класів та молодших. Ці змагання були організовані відділом освіти Васильківської райдержадміністрації  та Васильківською дитячо-юнацькою спортивною школою.

Ігри між юнаками та дівчатками проходили за коловою системою. Кожна гра стала для численних глядачів цікавим, захоплюючим  видовищем. Всі учні намагались показати свої вміння, свою майстерність та професіоналізм та зуміли порадувати своїх глядачів високоемоційною, цікавою грою.

В підсумку перше місце серед юнаків зайняв Марченко Богдан (Саливінківська ЗОШ), другим був Мамочка Владислав (Кодаківська ЗОШ) третім став Сологуб Михайло (Гребінківська ЗОШ). Серед дівчат переможцем змагань стала Середніцька Альона (Саливінківська ЗОШ), друге місце зайняла Павловська Анастасія (Гребінківська ЗОШ), третє місце дісталось Степаненко Катерині (Митницька ЗОШ).

Всі призери були нагороджені грамотами та медалями. Нагородження проводили: головний спеціаліст з питань молоді та спорту відділу освіти Васильківської РДА Терещенко В.В., директор Саливінківської загальноосвітньої школи Солдатенко Т.М. та заступник директора Васильківської районної ДЮСШ  Шаропатий О.В.