Друк

Педагогічний КВЕСТ «Усім серцем любіть Україну»

gjgggjfhrfry 3Традиційно у березні місяці вчителі методичної комісії гуманітарних дисциплін Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  організовують та проводять ряд заходів, які демонструють передовий сучасний досвід.  Метою заходів є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Саме таким був КВЕСТ «Усім серцем любіть Україну», який був проведений з 07 по 13 березня 2017 року та приурочений до Дня народження великого Кобзаря.

Ліцеїсти І–ІV курсів у творчому тандемі з вчителями Мельник О.А., Корнійчук О.С., Черненко О.В. та Смоляр І.В. мали змогу відвідати кінозал «Таємниці життя Т.Г. Шевченка», який відкрив невідомі факти  про  відомого поета. Створення та захист тематичних газет «Шевченко і Україна», «Шевченко – патріот» сприяли  розвитку інтересу до життя та творчості митця.  Мали змогу продемонструвати свої знання та ерудицію ліцеїсти під час навчально-пізнавальної гри «Усім відомий Т.Г. Шевченко.     Неочікувана поява групи ліцеїстів викликала неабиякий ефект  раптовості у глядачів до їх флешмобу  «Я люблю Україну».

Заключним етапом патріотичного  КВЕСТУ  було віче біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, до якого ліцеїсти поклали квіти на знак поваги і пошани до Великого українця та читали  його вірші.

Ми переконані, що такі заходи формують у молодого покоління високу патріотичну свідомість, почуття вірності та любові до Батьківщини, готовність до виконання громадянського обов’язку, захисту національних інтересів, незалежності України.