Друк

Проведення інноваційного уроку з фізичної культури та уроку з елементами футболу в Київській області

fhgkhlhlghg 102 березня 2017 року в м. Васильків у приміщенні Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся фінальний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу».

Зокрема, до складу оргкомітету та журі входили фахівці Академії неперервної освіти, Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, представники методичних об’єднань та Київської обласної федерації футболу. 

Абсолютним переможцем ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок з елементами футболу»  та переможцем в номінації « Урок фізичної культури з елементами футболу» став  Карабут Олексій Миколайович – учитель фізичної культури Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Бучанської міської ради, який нагороджений кубком та дипломом.

В номінації лауреат «Інноваційного уроку фізичної культури та уроку з елементами футболу» переміг Рисак Сергій Миколайович – учитель фізичної культури Рокитнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Рокитнянської районної державної адміністрації, який нагороджений  дипломом.

В номінації переможець «Інноваційного уроку фізичної культури та уроку з елементами футболу» посіла Марініна Олеся Володимирівна - учитель фізичної культури Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 7 Броварської міської ради, нагороджена дипломом.