Друк

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край»

IMG 7654 4122 квітня 2016 року в місті Біла Церква, у приміщенні Державного професійно-технічного навчального закладу «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» відбулась обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край», приурочена 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи. Захід проводиться щороку з метою розвитку творчих інтересів учнівської молоді з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької роботи, виховання любові до рідного краю.

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

IMG 7654 42

У заході взяли участь понад 100 вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків, юних краєзнавців, членів пошукових загонів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів.

IMG 7654 40

Під час конференції учні, вихованці навчальних закладів презентували результати власних краєзнавчих досліджень на пленарному та 5-ти секційних засіданнях. Цього року центральною на конференції була секція «Чорнобильські дзвони», на якій розглянуто матеріали, приурочені 30-й річниці Чорнобильської катастрофи. Також під час конференції працювали секції «Історія державотворення України», «Наші земляки – борці за незалежність України», «Дива Київщини», «Із батьківської криниці». Зміст пошукових робіт ґрунтувався на матеріалі, зібраному на території Київської області, та презентував результати пошукової роботи вихованців (учнів) за обраною темою.

IMG 7654 44

Під час пленарного засідання учасники конференції хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Також юні краєзнавці долучилися до проведення обласних урочистостей, приурочених 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи, вшанували героїв Чорнобиля покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.

За підсумками конференції буде сформовано й розміщено на сайті КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» електронний збірник матеріалів юних краєзнавців – учасників зазначеного заходу.

IMG 7654 43