Друк

Міжнародний день захисту дітей

IMG 2363 391 червня у Міжнародний день захисту дітей на набережній Київського водосховища відбулось барвисте свято і для дітей, і для дорослих, бо всі ми родом з дитинства.

Організаторами  родинного свята «Я – Ми – Україна» стали Вишгородська районна державна адміністрація за підтримки фонду Ярослава Москаленка.

Участь у святі брали групи дітей із сіл: Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж, Демидів, Литвинівка, Гаврилівка, смт. Димер, Катюжанка, Любимівка, Лебедівка, Нижча Дубечня, Вища Дубечня, Козаровичі, Рови, Синяк, Жукин, Воропаїв, м. Вишгород.

IMG 2363 40

Із самого ранку у дитячому розважальному центрі «Горкиленд» було людно, гамірно і весело. А вже по обіді і яблуку не було де впасти. Тут панував справжній хаос, але по-дитячому привабливий — найвибагливіші вередуни знаходили для себе заняття до душі.

IMG 2363 41

Дітлахів зустрічали клоуни та інші казкові персонажі. Малеча з цікавістю грала у розвиваючі ігри, брала участь у різних майстер-класах, з’їжджала з гірок, ласувала морозивом, запускала повітряні кульки.

Відбулися змагання «Моя спортивна родина», у яких взяли участь сім’ї з м.Вишгорода, сіл Демидів, Лютіж, Нові Петрівці та лівого берега. Всі команди були відзначені дипломами та грошовими винагородами. Їх вручали Народний депутат України Ярослав Москаленко та голова Вишгородської районної державної адміністрації Олександр Горган.

Особливо сподобався дітям аквагрим і батут, де вони гарно повеселилися. Із задоволенням замовляли собі яскраві малюнки і візерунки на лице і на руки та з великоюцікавістю спостерігали за роботою агвагримерів. А дехто, напевно, знайшов собі нових приятелів.

А скільки конкурсів! Переможці отримали приємні подарунки: іграшки, енциклопедії та приємні сувеніри. Але найголовніше — всі дітиотримали безліч задоволення від влаштованого свята, а його організатори подяку від дітей у вигляді щирих посмішок та блиску щасливих оченят.

Своє мистецтво з любов’ю  дарували присутнім талановиті діти , які навчаються в різноманітних гуртках: вокальному співу, запальним танцям у Вишгородському районному будинку культури «Енергетик», Вишгородському районному центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

IMG 2363 42