Друк

Мова – коштовний скарб народу

DSC07210    Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Земля українська стародавня, така ж давня, і наша мова. Учені довели, що вік нашої мови – 7 тисяч років. З покоління в покоління, в часи розквіту та падіння передавали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула.

      Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

DSC07205      Напередодні Дня української писемності  та мови в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулися заходи під гаслом «Мова – коштовний скарб народу».

DSC07225     Вчителями української мови та літератури Гречухою Г.М. і Татаренко О.В. було організовано конкурс знавців української мови, проведено єдиний тематичний урок.  Бібліотекар Зепс В.А облаштувала тематичну поличку під назвою "Звучи, рідна мово". Учні старших класів та педагоги нашого закладу доєдналися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

DSC07230       Метою заходів було формування в учнів почуття краси рідної мови, розвитку почуття національної гідності, мовних здібностей, виховання     любові до національних традицій, народної мудрості, краси і гармонії рідного слова.