Друк

Всеукраїнський науково-практичний семінар у Броварському районі

IMG 20191107 130836     7 листопада 2019 року до Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району на всеукраїнський науково-практичний семінар - панельний дискурс з теми: «Нові вертикалі менеджменту освіти в умовах децентралізації» завітали наукові працівники вищих навчальних закладів України та лікарі-практики.

    

    Співорганізаторами заходу стали відділ освіти Броварської районної державної адміністрації, Міжнародна Академія культури безпеки, екології та здоров'я "МАКБЕЗ", Державний інститут сімейної та молодіжної політики України.

IMG 20191107 122938      До участі в семінарі були запрошені сільські та селищні голови, керівники закладів освіти та представники органів управління освітою Броварського району, Великодимерської та Калитянської ОТГ, педагогічні працівники та практичні психологи закладів освіти.

      Науковці з різних куточків України ознайомили та залучили присутніх до обговорення адміністративних, педагогічних, соціальних, психологічних і медичних аспектів вертикалі управління створенням освітнього простору в умовах децентралізації.

IMG 20191107 142139    Упродовж зустрічі відбувся дискурс з актуальних питань у сфері нової освіти ХХІ століття:

-  Менеджмент освіти в умовах децентралізації.

-  Актуальність створення здоров'язбережувального простору в закладах освіти".

Важливі складові іміджу сучасного закладу освіти, керівника та педагогічного працівника.

-  Як сформувати нові вертикалі управління охороною здоров’я в умовах деценралізації.

    Всі учасники семінару отримали програму заходу та сертифікати.