Друк

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills"

134    Міжнародний рух World Skills International — найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед молоді у віці від 18 до 22 років. З 23 жовтня по 1 листопада 2019 року, в ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» проводилися конкурси професійної майстерності з професій «Кухар» та «Кондитер» серед здобувачів освіти, в рамках підготовки до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills".

137     Здобувачі освіти демонстрували свої вміння з приготування різних страв: крем-супів, других основних страв із телятини, свинини зі складними гарнірами та різноманітними соусами. А також, учні-кондитери презентували вишукані мусові десерти.

136      Конкурсна комісія враховували такі показники: відповідність страв технічним карткам, оригінальність, складність поєднання інгредієнтів, сучасність та вміння презентувати страву.

139       Перші місця посіли учень групи 32 Лисов Володимир та учениця групи 43 Потапенко Катерина. Усі конкурсанти були нагороджені дипломами.