Друк

Осінній рейд на Броварщині

DSC01086      5 жовтня 2019р. в урочищі «Ялинка» Броварського району Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено відкриту районну військово-спортивну патріотичну гру «Осінній рейд». Захід присвячений Дню захисника України, проводився з метою набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни. На лінійці відкриття присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших земляків, які віддали своє життя за незалежність України.

 

DSC01101   У Грі взяло участь 20 команд загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району, Великодимерської та Калитянської ОТГ, а також гості, команда міського дитячо-юнацького  клубу фізичної підготовки  «Патріот»(м. Шостка Сумської обл.), всього 80 учасників. Змагання проводились  за системою «Ралi», яка вимагає від команди проходження  етапів Гри за часовим графіком.

DSC01125      На старті капітани команд отримували пакети у яких були завдання для кожної команди та карта на якій позначено пункти  у яких потрібно було виконати ці завдання. Орієнтуючись за картою, учасники Гри повинні були здійснивши рейд за прокладеним маршрутом. Всі учасники Гри успішно справилися із поставленими завданнями.

DSC01130      Згідно протоколів змагань переможцями та призерами гри стали:

I місце – команда Погребської ЗОШ I- III ст;

II місце – команда Калинівської ЗОШ I- III ст;

III місце – команда філії ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.