Друк

Стежками мальовничого Василькова

IMG 8552

    Васильків – одне з найдавніших міст України, розташоване в 36 км від Києва на мальовничих берегах річки Стугни.  Історія Василькова сягає в глибоку давнину. Археологічні знахідки свідчать про те, що через наше місто вихором пролітали великі історичні події.

 

IMG 8538       14 вересня 2019 року місто відзначало свій День народження -  1031 річницю. Ці події надихнули вихованців КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» на створення дитячих проектів «Мій Васильків».

IMG 8530        Які сакральні пам’ятки Васильківщини? Яка історія святого джерела Антонія і Феодосія у Василькові? Які пам’ятники героям захисникам є у Василькові? Відповіді на всі запитання учні знайшли, відвідуючи історичні місця, пам’ятки архітектури; ознайомилися з експонатами краєзнавчого музею та постійно діючими виставками у відділі культури і туризму  міста.  Результат своєї роботи презентували своїм друзям та колективу закладу у створених проектах «Історія рідного міста у фотографіях», «Наша Васильківщина», «Майоліка  - гордість та слава Василькова», «Джерело святого Феодосія».

IMG 8546     То ж  зичимо всім якнайповніше пізнавати історію рідного краю, вивчати, зберігати і передавати майбутнім поколінням звичаї, традиції українського народу.