Друк

Співпраця педагогів та батьків – гарант у становленні особистості дитини

  IMG fb6d7bdc7ecc65341dcd84705f8394db V  15 вересня 2019 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  відбулися батьківські збори.

     В навчальних групах класні керівники провели бесіду «Провідна роль співпраці колективу ліцею-інтернату та батьків як гарант у становленні особистості дитини», адже спільна та злагоджена діяльність батьків та педагогів - запорука успіху у вихованні дітей. Відповідно до плану проведення зборів, проаналізували успіхи та недоліки колективів навчальних груп та кожного ліцеїста групи за підсумками 2018/2019 навчального року, поставили мету та завдання на новий навчальний рік, визначивши роль батьків у їх досягненні.IMG fd3a8143ef7e745c52d423398ef96ce6 V

      Зустрічі з батьками завжди є відповідальними і необхідними для правильної побудови освітнього процесу і в навчальних групах,  і в ліцеї взагалі. Адже батьки є не лише найголовнішими порадниками і помічниками педагогів. Саме батькам належить головна роль у вихованні дитини, а тому, від того, наскільки міцним буде взаємозв’язок між педагогами і родиною, якою мірою вони стануть однодумцями, залежить ступінь впливу на дитину, а значить, і результат навчання та виховання.