Друк

Відбулась стратегічна сесія «Стратегія розвитку Таращанського навчально-реабілітаційного центру в світлі розвитку галузі освіти Київщини на період до 2027 року».

P1170330    12 вересня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр» відбулась стратегічна сесія «Стратегія розвитку Таращанського навчально-реабілітаційного центру в світлі розвитку галузі освіти Київщини на період до 2027 року».

   Директор центру Васіна Н.М., в ході презентації основних питань, що були розглянуті присутніми, окреслила основні тенденції розвитку закладу: проблеми, сильні і слабкі сторони, можливості і загрози розвитку Таращанського НРЦ в світлі розвитку галузі освіти Київської області, державної політики щодо розвитку закладів інституційного догляду. Також нею було озвучено Концепцію перспективного розвитку закладу на 2021-2027 роки, її переваги, виклики і ризики.

    В ході обговорення педагогічним колективом запропонованих матеріалів, було прийнято рішення про направлення пропозицій до проєкту стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 років до департаменту освіти і науки КОДА.