Друк

На Київщині пройшли фінальні змагання обласного етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України)

viber image 2019 05 17 13.43.58    17 травня 2019 рокув м. Білій Церкві пройшли фінальні змагання ІІ-го (обласного) етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України). Вони проводилися Київським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради.

   Змагання проходили на базах Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 та Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21.

    У змаганнях брали участь 22 команди міст та районів області - переможці зонального етапу змагань, зокрема з мм. Білої Церкви, Ірпеня, Бучі, Білоцерківського, Баришівського, Бородянського, Києво-Святошинського, Бориспільського, Таращанського, Тетіївського, Переяслав-Хмельницького районів, Фурсівської та Студениківської ОТГ. Всього більше 260 учасників.viber image 2019 05 17 15.52.17

   За підсумками змагань найкраще виступили команди м. Ірпеня, Білої Церкви, Бориспільського, Білоцерківського, Переяслав-Хмельницького та Бородянського районів.