Друк

День української вишиванки в Броварському районі

df12    Травень надзвичайно багатий на свята. Але є серед них чи не найдорожчі - свята День матері та День сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи і доповнюючи, а ще більше нерозривно з ними пов’язане, свято День української вишиванки. Мамина пiсня, отчий дiм, бабусина вишиванка, прозора криниця, з якої пили воду ще наші предки — це наша родовiдна пам’ять, нашi символи, наша історія, яку повинні пам’ятати всі, щоб бути сильними, непереможними.

   Здавна в Україні ставлення до одягу було дбайливим і шанобливим. Матері вишиваючи одяг своїм дітям вкладали всю свою ніжність і молитву до Бога про збереження дорогих чад. Українська вишиванка служила як прикрасою так і оберегом, а ще й своєрідним документом, за яким можна було визначити з яких країв родом власник вишиванки.df123

   У Броварському районі шанують і свято бережуть традиції та звичаї свого народу.

  Тому 16 травня вихованці та педагогічні працівники активно долучилися до проведення Всеукраїнського Дня вишиванки. Всі учні та вчителі були одягнені у вишиті сорочки; відбулись паради вишиванок, флешмоби, виховні години, творчі конкурси, тощо, присвячені нашій - вишиванці.