Друк

Мама, тато і я – українська сім’я

IMG 5755                                                              Моя сім’я – жаданий скарб,

                                                              Той найцінніший діамант 

                                                              І найпрекрасніший смарагд,

                                                             Який від злого збережу, 

                                                                                                 І до добра я піднесу.

  З давніх-давен серед українців виник і утвердився погляд на сім’ю і рід як на святиню, а на виховання дітей — як на святий обов’язок батьків.

   Сім’я і школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.IMG 5614

     В нашій школі стало традицією в травні відзначати Міжнародний день сім’ї. Тому і учні, і викладачі не стояли осторонь цієї події.

   15 травня 2019 року КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШІ І-ІІ ступенів», батьки 1Б класу разом зі своїми дітьми організували Шоу «Мильних бульбашок», де створювали різні за розміром та формою веселкові  бульбашки.

   Для дівчаток середньої школи вихователі  провели виховний захід на тему: «Домашні обереги та символи». Діти мали змогу розповісти про свої сімейні цінності та традиції у родинах, з’ясували, що ж таке домашні обереги та символи,  обговорили проблеми у сім`ях та шляхи їх вирішення.

   Молодші школярі  із задоволенням та великим бажанням прийняли участь у конкурсі малюнка на асфальті «Мама, тато і я – українська сім’я». Малювали братиків та сестричок, тата та маму, які разом тримаються за руки утворюючи дружню, міцну українську родину.

   Відзначення цього дня примножує родинні традиції, розвиває естетичні почуття, наповнює серця дітей добротою і любов’ю, відчуттям краси і поваги.