Друк

Правила дорожнього руху знай – життя зберігай

 IMG 5b39d586921484953f6126533171af3a V   Тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму вічна, бо є, власне кажучи, не темою, а постійним процесом виховання, формування необхідних навиків поведінки дитини в такому небезпечному місці, яким є для людського життя дорога. Практично кожна третя дорожньо-транспортна пригода в Україні сталася з вини дітей, тобто через незнання неповнолітніми чи свідоме ігнорування ними Правил дорожнього руху.

  Одне з основних завдань навчального закладу - постійно навчати вихованців орієнтуватися на вулицях та дорогах, виховувати інстинкт самозбереження, розуміння загрози життю і здоров’ю від автотранспорту, допомагати оволодіти правилами адекватної, безпечної поведінки.IMG 5361135b25fd5f33ff903cdd9d18c604 V

   З 06 по 12 травня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» був проведений  тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі!».

       До участі були залучені ліцеїсти І - ІУ курсів.

       Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Твій друг – безпечний рух».

    З метою підвищення рівня культури поведінки ліцеїстів на дорогах були проведені години спілкування «Будь обережним на дорозі!» та «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай». Зміст виховних годин був спрямований на закріплення та актуалізацію знань учнів про дорожній рух, а також на виховання культури поведінки на вулицях та бережливе ставлення до власного життя та здоров'я.IMG bcab8f630e3acf46a377c316a3f6d3e0 V

  Проведення вікторини «Дорожня грамота» показало, що ліцеїсти в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

    В бібліотеці ліцею для вихованців була організована  виставка  літератури «Правила дорожнього руху – це запорука життя!».

   Тиждень поглибив знання ліцеїстів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.