Друк

Естафета пам’яті

1 2  8 травня, в День пам’яті та примирення, в селищі Гребінки Васильківського району відбулася традиційна XXV-та легкоатлетична естафета присвячена пам’яті загиблих в другій світовій війні. Естафета брала свій початок біля пам’ятника Слави Гребінок і проходила по центральній вулиці селища. В змаганнях прийняло участь 24 команди загальноосвітніх шкіл Васильківського району, а це близько 400 спортсменів.

Спочатку були проведені 5-ть попередніх забігів по п’ять команд, переможці яких виходили до фіналу, де мали право боротися за медалі естафети. В підсумку безкомпромісної боротьби в попередніх забігах естафети в фінал вийшли найсильніші команди, які і розіграли нагороди ювілейної легкоатлетичної естафети.59843775 594461394386020 4668091639242162176 o

Фінальний забіг пройшов напружено та цікаво, адже програма естафети була останнім видом Спортивних ігор школярів Васильківщини, тому боротьба йшла за кожну секунду, за кожний заліковий бал.DSC08761

В підсумку, місця в фіналі розподілились по порядку приходу на фініш:

1 місце - Глевахівська ЗОШ (тренер Сухомлин О.М.)

2 місце - ОНЗ Гребінківський НВК (тренер Москалюк Н.В)

3 місце - Калинівська ЗОШ №2 (тренер Тітароук В.О.)

4 місце - Плесецька ЗОШ (тренер Фоя М.Ф.)

5 місце -  ОНЗ Путрівський НВК (тренер Кучма В.М.)

Всі інші 25 команд зайняли місця в турнірній таблиці згідно показаного часу в попередніх забігах.

Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів XXV-ої Легкоатлетичної естафети пам’яті та примирення! Вітаємо всіх, з святом перемоги над нацизмом в Европі!