Друк

Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої

20190508 135528                      Весна іде, і переможним кроком
                      В тюльпановому вічному вогні
                      Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
                      Несе нащадкам спогади свої.

   В історії кожної  держави  є події, які з часом не втрачають свого історичного значення.День пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом назавжди залишиться символом героїчного минулого, величі духу і братства народів.

    Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшановуючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» в рамках Клубу вихідного дня відбулися  майстер-класи під гаслом «Рокам ніколи пам’яті не стерти», під час яких ліцеїсти виготовили тематичні листівки та червоні маки, які 8 травня 2019 року стали символом урочистого заходу «Йде травень крізь хвилини, дні і роки. Несе нащадкам спогади свої».20190508 142349

   Вихованці ліцею віддали шану людям за їхню обірвану війною юність, за  невичерпну силу духу, за прояви незбагненної мужності, свідому самопожертву заради життя на землі. Захід супроводжувався переглядом відеоматеріалів, задушевними віршами та переможними піснями у виконанні талановитих ліцеїстів.

   Нехай мир та злагода завжди панують у наших душах і серцях, нехай світлі травневі свята і наші щирі побажання додадуть всім нових сил та натхнення для побудови мирної та сучасної європейської України!