Друк

ПРОФ FEST OK» та PROFI –ПРОЕКТ «Кар’єрні сходи» у Бородянському ліцеї

 IMG 4169 19 квітня 2019 року в ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей» проведено спільний профорієнтаційний проект Бородянської районної філії Київського ОЦЗ та аграрного ліцею: молодіжний фестиваль «ПРОФ  FEST OK» та PROFI – ПРОЕКТ «Кар’єрні сходи». До участі в заході запрошувались представники закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва та області, які прибули з 17 закладів. Також прибули учнівська молодь, роботодавці, заступники директорів та педагоги з 16 ЗОШ Бородянського та Макарівського районів.

 IMG 4190   185 учнів шкіл мали можливість ознайомитися з професіями водіїв – механіків, електрозварювальників, кухарів – офіціантів, взявши участь у профорієнтаційній розвиваючій КВЕСТ-ГРІ у навчально-виробничих майстернях ліцею,  із задоволенням взяли активну участь у проведенні майстер-класів «Елементи декору з прісного тіста», «Виготовлення та розмальовка пасхальних крашанок та писанок», «Випікання та формування вафельних трубочок», « Плетіння пасхального вінка», «Майстер своєї справи - водіння вісімкою», «Водіння автомобіля», «Просте зварювання предметів», підготовлених та проведених викладами й майстрами виробничого навчання Опанасенко Л.О., Олексюк Л.Р., Васьковською Г.М., Мироненко М.І., Буркард В.М., Тетерською О.А., Герасимчук С.Р., Шевченком А.В., Гальченко В.М., Косянчуком Р.В., Слухаєм С.І., Красновським П.І. та ін.IMG 20190419 110957

  У актовому залі представники роботодавця ТОВ «АПЛІ - ГРУП» - виробника розвиваючих ігор, наборів для дитячої творчості, розфарбовування, моделювання та декорування пасхальних кошиків Герасим А.В. й Недашківська Т.Ю. презентували своє виробництво.

    У інформаційно-ресурсному центрі ліцею директором ліцею Ярмолицькою Т.Б. та директором Бородянської районної філії Київського ОЦЗ Колосовським С.А. проведено інформаційно-презентаційну зустріч з представниками вузів, ЗОШ, роботодавців району та презентацію PROFI – Проекту «Кар’єрні сходи»,  вручено подяки за активну участь у заході.

   На Ярмарку професій з вітальним словом до учасників звернулися директор Бородянської районної філії КОЦЗ Колосовський С.А., директор ДПТНЗ «Бородянський професійний аграрний ліцей» Ярмолицька Т.Б., представники роботодавців; було презентовано запрошених представників закладів вищої та П(ПТ) освіти м. Києва  й області; нагороджено учасників майстер-класів та переможців обласного конкурсу малюнку «Твоє майбутнє – в твоїх руках».   

    Сподіваємося, що проведені заходи допоможуть учням остаточно визначитись із вибором професії та чекаємо майбутніх ліцеїстів до нашого закладу освіти на навчання !