Друк

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича»

 2   17 квітня 2019 р. у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FESTOK». Захід  організований у формі профорієнтаційної розвиваючої квест-гри, що проходила у навчально-виробничих майстернях училища. Учасники квесту – учні дев’ятих класів закладів загальної середньої освіти.

  Перед початком дійства школярів привітали начальник відділу професійної, вищої освіти і науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ніна Гуляй, головний спеціаліст цього відділу Наталія Перегуда, директор училища Василь Жила. Заступник  директора училища з навчально-виробничої роботи  ГалинаЛужанська  ознайомила гостей з програмою і маршрутом гри.6

   Учасникам фестивалю було запропоновано взяти участь у наступних  локаціях: токаря, газоелектрозварника, слюсаря-ремонтника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія, електрика, кухаря, офіціанта. А найголовніше – особисто взяти участь у майстер-класах з виготовлення жетонів, розсухарення клапанів, виточування  конусної деталі, окінцювання, з’єднання, відгалуження проводів, попрацювати на зварювальному тренажері, навчитися оригінально складати серветки та сервірувати стіл, посмакувати власноруч приготованими налисниками з різноманітними начинками. На кожній  локації  найактивніші учасники отримували бонуси – жетони.16

    Крім того, гості мали можливість ознайомитися з Музеєм космонавтики імені найвидатнішого випускника училища П.Р.Поповича, який є гордістю  і окрасою закладу.

Завершальним акордом профорієнтаційного заходу стало відзначення школярів, які виявили найбільшу активність і зібрали найбільше жетонів. Юнаки і дівчата  заохочені дипломами департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та відзнаками ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича».

  Всі, хто завітав на молодіжний фестиваль, провели час із користю, збагатилися новими емоціями, враженнями, знаннями та спробували себе у ролі майбутнього токаря, зварника, водія, кухаря.