Друк

Олімпійське лелеченя серед закладів освіти Ржищівської ОТГ

IMG 1ebd79b2256fc64db1f038f104ef429a V  10 квітня 2019 року відбувся ІІ етап (міський) спортивно-масового заходу серед дітей закладів загальної середньої освіти Ржищівської ОТГ «Олімпійське лелеченя». В заході взяли участь 5 команд закладів освіти Ржищівської ОТГ. Всі заклади показали на достатньому рівні свої творчі та спортивні здібності. Змагання проходили дуже яскраво, весело та непередбачено. Команда «Чемпіони» дуже вдало розпочали виступи, показали чудову презентацію. Дебютант, Балико-Щучинські «Олімпійці» виграли з великим відривом вікторину і в подальшому в кожному конкурсі продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Після підрахунків балів І місце посіла команда «Чемпіони» Ржищівської ЗОШ І-ІІ ступенів імені Олега Кошового, ІІ місце – команда Піївської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Орлята», ІІІ місце - Балико-Щучинські «Олімпійці».

IMG f1ff7344bf9d30e3203449614027218d V Переможці та призери отримали відповідні дипломи та грамоти.IMG 3cc96108db5e1e5c78f45956455acabb V

Команда «Чемпіони» буде наполегливо готуватися до зонального (обласного) ІІІ етапу заходу. Бажаємо їм гідно представити нашу громаду і здобути перемогу!