Друк

«Олімпійське лелеченя» завітало до Фурсівської ОТГ

IMG 20190405 103322    В с.Трушки, на базі КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів  05 квітня 2019 року відбувся спортивно-масовий захід Фурсівської сільської ради серед дітей «Олімпійське лелеченя»-2019, як ІІ етап Київського обласного спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - 2019. Захід проходив в рамках Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя» - 2019, започаткованому Національним Олімпійським комітетом України. У гостинному, святково прикрашеному, оздобленому олімпійською символікою залі, зібралися юні майбутні олімпійці, які представляли команди: «Чемпіон» (Матюші), «Олімп» (Трушки), «Олімпієць» (Фурси), «Живчики» (Пищики). Свято розпочалося Державним та Олімпійськими гімнами.

IMG 20190405 121841Програма змагань складалася з рухово-композиційної презентації команди, олімпійської вікторини, волейболу та комбінованої естафети. Це вимагало від учасників не тільки спортивних навичок, але й неабиякої ерудиції, артистизму та творчого доробку.IMG 20190405 142359

Змагання проходили дуже яскраво, весело та непередбачено. Наприклад після волейбольного турніру для розподілу місць довелося підраховувати кількість забитих і пропущених м’ячів у кожній партії. Команда «Живчики» дуже вдало розпочали виступи, показали чудову презентацію, але в подальшому їм трохи не пощастило. Дебютант, Матюшівський «Чемпіон», навпаки після презентації був останнім, але виграв з великим відривом вікторину і в подальшому в кожному конкурсі, продемонструвавши неабияку жагу до перемоги, наступав на п’яти досвідченому «Олімпу», який в підсумку все таки виборов І місце. «Чемпіон» отримав друге місце. На третьому команда «Олімпієць».IMG 20190405 142532

Переможці та призери отримали кубки та медалі, всі учасники отримали відповідні дипломи.

Команда «Олімп» буде наполегливо готуватися до обласного ІІІ етапу цього заходу. Бажаємо їм гідно представити нашу громаду і здобути перемогу!