Друк

Чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою МСУ та КМСУ

Image 65    27-30 березня 2019 року в м. Чернігові  пройшов чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою МСУ та КМСУ . Взяли участь в ньому понад 150 найталановитіших спортсменок з різних куточків України. В дружній спортивній атмосфері велася боротьба за медалі чемпіонату . Вихованки Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту " показали прекрасні результати:

Смірнова Анастасія виборола бронзову нагороду в багатоборстві за програмою МСУ та у фінальних змаганнях (ІІІ місце без предмета, І місце вправа зі скакалкою, ІІ місце вправа з обручем, ІІ місце вправа з м’ячем, І місце вправа з булавами, ІІ місце вправа зі стрічкою)Image 78

Дяченко Кароліна у фінальних змаганнях за програмою МСУ ( ІІІ місце вправа з обручем, ІІІ місце вправа з м’ячем)

Чукардіна Катерина у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла ІІІ місце вправі зі скакалкою.

Краєвська Ліза виборола золоту нагороду в багатоборстві за програмою КМСУ та у фінальних змаганнях (ІІ місце без предмета, ІІІ  місце вправа з обручем, І місце вправа з м’ячем, І місце вправа зі стрічкою)

Азза Ліза у фінальних змаганнях за програмою КМСУ (ІІІ місце без предмета, ІІІ місце вправа з обручем, І місце вправа з м’ячем)

Тимченко Софія у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла ІІ місце вправі з м’ячем.

Полякова Діана у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла ІІІ місце вправі зі стрічкою.

В підсумку команда нашого закладу виборола  І місце.

Вітаємо спортсменок та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях, бажаємо подальших успіхів.