Друк

Організація діяльності дитячого колективу в умовах творення Нової української школи. Традиції та інновації у виховній діяльності класного керівника.

IMG 6fde0f043825be4f16d34fbb0600ff5b V   07 лютого 2019 року в приміщенні освіти і науки Бориспільської міської ради відбулася інструктивно-методична нарада для соціальних педагогів та голів методичних обʼєднань класних керівників на тему «Організація діяльності дитячого колективу в умовах творення Нової української школи. Традиції та інновації у виховній діяльності класного керівника».

         Одним з головних питань наради – організація роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу. До обговорення також були залучені головні спеціалісти служби у справах дітей та сімʼї Бориспільської міської ради.

         Зокрема обговорювалися професійні компетенції вчителя в умовах творення Нової української школи. Класним керівникам було запропоновано широкий вибір сучасних виховних програм, зміст яких допоможе ефективно справитись з поставленими виховними завданнями.