Друк

Новорічна вистава

as1Новий рік– найулюбленіше свято дітей та дорослих. Це пора чудес, добра, тепла і казки, час, коли усі бажання здійснюються!

02 січня 2019 року в приміщенні КЗ КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К.Саксаганського», міста Біла Церква відбулась обласна новорічна вистава «Задзеркалля Різдва» для дітей соціально вразливих верств населення, вихованців дитячих будинків та закладів освіти обласної комунальної власності, обдарованих і талановитих дітей, учнів, які досягли високих результатів у навчанні. Організатори заходу: департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

 

as2Святкова зала театру була сповнена теплом, усмішками та святковим настроєм. Казкові герої створили новорічну атмосферу та тішили малят і дорослих, майстерною грою даруючи віру в диво.as3

Традиційно по завершенню святкової виставивеселі сніговики почастували всіх дітей новорічними подарунками. Свято вдалося, і хочеться вірити, що у Новому році всі заповітні мрії та бажання, дітей та дорослих, обов’язково здійсняться.