Друк

Урок добра у Білоцерківській школі

a1До Всесвітнього дня захисту тварин 04 жовтня 2018 року в Білоцерківському навчально-виховному об'єднанні «Загальноосвітня школа I-III ступенів №15 дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» відбувся цикл тематичних «уроків доброти». Школа стала учасником встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений упродовж одного дня».    Цього дня у школі панувала особлива атмосфера, зігріта посмішками дітей.

 

 

q4          Кожен розказував про свого домашнього улюбленця, дехто навіть приніс показати пухнастиків своїм однокласникам. q2

 

Хол закладу, в якому розмістили тематичну галерею фотографій з тваринками, став найбільш популярним місцем у школі: кумедні знімки привертали увагу не тілький дітей, а й педагогів. q3  На тематичних уроках діти обговорювали важливі питання ставлення до тварин, піклування про них. Учні молодших класів малювали творинок, слухали цікаві історії про друзів наших менших.q5 Цікавим інноваційним заходом був урок музики. Для котиків і собачок, які залишилися на вулиці,  дітлахи зібрали корм. Урок добра у старшокласників відбувся на тему «Генетичне успадкування ознак у тварин».