Друк

Нова українська школа на Білоцерківщині – це реальність

IMG 7741 63 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти Лілія Гриневич спільно з дітьми провели ранкову зустріч «Перший дзвінок – 2018» в опорному закладі – Шкарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. Білоцерківського району.

Цей заклад є одним з лідерів серед опорних шкіл області (а їх на Київщині налічується 40!), має сучасну матеріально-технічну базу, необхідну для запровадження інноваційних технологій навчання, і є справжнім освітнім центром громади.

Почесні гості привітали школярів зі святом, поділилися спогадами про свої шкільні роки, оглянули школу, ознайомилися з новим освітнім простором, створеним для першокласників, поспілкувалися з дітьми, у тому числі з учнями 2-х класів, які беруть участь в апробації нового Державного стандарту початкової освіти на регіональному рівні.

IMG 7741 1

Прем’єр-міністр України В. Гройсман та Міністр освіти і науки України Л. Гриневич відкрили інклюзивно-ресурсний центр Білоцерківського району, який знаходиться у приміщенні Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст. А всього у Київській області у 2018 році створено 41 інклюзивно-ресурсний центр.

IMG 7741 4

У Білоцерківському ІРЦ створено належні умови для комфортної роботи з дітьми: його облаштовано сучасним обладнанням, ноутбуками, планшетами, мультимедійними комплексами, дидактичними матеріалами тощо. Центр має осередки для занять лікувальною фізкультурою та ігор, кабінети для занять з логопедом, практичним психологом, а також зону для відпочинку. На ремонт та оснащення центру було спрямовано значні кошти з державного, обласного та районного бюджетів.

IMG 7741 2

IMG 7741 7

IMG 7741 3