Друк

Студентський арт-пікнік

40519068 6Щороку 1 вересня вулиці українських міст наповнюються загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

Початок нового навчального року — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх, і особистим для кожного. Ураховуючи це, День знань у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі вирішили відсвяткувати абсолютно по-новому. Цьогорічні старшокурсники і «першачки» - 161 студент кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» і 35 студентів кваліфікаційного рівня «Бакалавр» - провели цей день на Арт-пікніку, під час якого працювали різноманітні тематичні локації. Розпочався захід танцювальним флешмобом, до якого долучилися усі присутні на заході. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Ружицький В. А, який окреслив діяльність закладу в умовах становлення Нової української школи.

40519068 1

Продемонструвати свої вокальні здібності студенти змогли на Співочій сцені. Приємно, що усіх присутніх на заході радували своїми виступами не лише учасниці дівочого гурту «Мальви», а й талановиті першокурсники.

Шаленого драйву заходу додала спортивна локація, під час якої викладачем фізичного виховання Куліш А. О. було проведено міні-заняття з фітнесу. Посмішки, азарт та гарний настрій панував під час «спортивних» змагань із надування мильних бульбашок.

А ближче познайомитися зі своїми одногрупниками за допомогою інтерактивних вправ студенти І курсу змогли на Платформі знайомства, яку організувала студентка 201 СР групи Беганіна Аліна.

Відчути себе однією командою студенти-першокурсники змогли у Handmade–лабораторії під час роботи над колективним малюнком-диптихом. А допомагали їм у цьому викладач образотворчого мистецтва Козаченко В. Л. та студенти 41 ОМ групи.

40519068 2

Вправи на виявлення творчого потенціалу першокурсників запропонувала студентам член інформаційного комітету студради Скачкова Вікторія під час стартапу «Від абітурієнта до студента» - юні вихованці закладу працювали над створенням «Карти мрії», проектами «Долоньки доброти», «Розпорядок дня студента», «Хто ми є і ким будемо», «Дерево побажань», «Вежа добра» тощо.

Невимушено поспілкуватися англійською усі бажаючі змогли під час роботи мовного клубу.

Справжньою родзинкою свята стала тематична локація «Кріо-кухня», керували якою студенти 41 ПО(і) групи Андрощук А. та 21 ПО (і) групи Колошенко Т. Досліди з рідким азотом, напої з сухим льодом додали настрою усім присутнім.

А закарбувати незабутні спогади про свято можна було біля тематичної фотозони, біля якої полювали «мисливці» за посмішками. Чудово спрацювала мобільна студентська телестудія, яка інтерв’ювала відвідувачів заходу. Знання приміщень коледжу студентами І курсу було перевірено під час веб-квесту, під час якого потрібно було зробити селфі біля зазначеного об’єкта і надіслати фото організаторам локації.

Можна багато говорити, що ми за європейський спосіб життя, а можна й самим створювати свій неповторний стиль. Варто лише не боятися змін, а пробувати!

40519068 3

40519068 4

40519068 5