Друк

Відбулася нарада керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти

11 hkfdhkkhds06 червня 2018 року у м. Києві відбулася нарада керівників фізичного вихованнязакладів професійної (професійно-технічної) освіти області, яка проводилася Київським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, відділом професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності.

В нараді взяли участь 22 керівники фізичного вихованнязакладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час роботи наради були підведені підсумки розвитку фізичного виховання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області, проведення ІІ (обласного) етапу Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України, участь команд закладів у Всеукраїнських змаганнях у 2017/2018 навчальному році, а також основні напрямки роботи у першому півріччі 2018/2019 навчального року.

12 hkfdhkkhds

Також учасники наради відвідали відділ авіації і космонавтики ім. Ігоря Сікорського політехнічного музею у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", де вони оглянули частину присвячену Павлу Поповичу – першому українському льотчику-космонавту, вихідцю із м. Узина Білоцерківського району. Враховуючи, що вже більше 15 років в м. Білій Церкві проводиться Міжнародний турнір з боксу пам’яті Павла Поповича, учасники наради подарували музею керамічну боксерську рукавицю, яка є символом цього турніру.

13 hkfdhkkhds