Друк

Вчитися – цікаво!

9 hkfdhkkhdsХоча й навчальний рік закінчено, міські дітлахи із задоволенням продовжують відвідувати школи. А все тому, що з 04 червня 2018 року розпочали свою роботу мовні та пришкільні табори.

Практика проведення таких таборів в місті вже стала традиційною, адже користується успіхом серед школярів. Та й переваг такого роду організації дозвілля дітей чимало.

Якщо в пришкільних таборах дітвора має нагоду весело проводити час один з одним, граючи у різноманітні забави та навчаючись у грі, то у мовних таборах школярі ще й досить добре вправляються у знанні іноземних мов. Дві школи, а це СЗОШ І-ІІІ с.№4 та Фастівський НВК «Ліцей інформаційних технологій-СЗОШ І-ІІІ ступенів №9» залучені до програми GoCamp, де навчання вестимуть носії мови – англомовні волонтери.

7 hkfdhkkhds

Функціонуватимуть мовні табори протягом двох тижнів, до 15 червня. Щодня діти протягом трьох годин перебуватимуть у школах та отримуватимуть нові знання з іноземних мов. Пришкільні табори функціонуватимуть на тиждень довше – до 21 червня. Щодня протягом 6 годин діти гратимуть разом, вчитимуться, розважатимуться. А ще матимуть змогу двічі харчуватися – за рахунок коштів міського бюджету.

8 hkfdhkkhds

Сьогодні, 6 червня, у міських школах урочисто було відкрито пришкільні та мовні табори. Дітвора готувала вірші, пісні та танці – усе, щоб якомога веселіше зустріти літо з друзями по школі. Варто зазначити, що цього року пришкільні табори, а їх 9, відвідуватимуть 547 учнів, а мовні табори, яких теж нараховується 9, зацікавили 429 школярів.

10 hkfdhkkhds