Друк

Історія моєї інтеграції

3 4Учні Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» днями взяли участь у цікавому й надзвичайно актуальному заході – фінальній зустрічі Молодіжної Академії, яка пройшла під назвою «Історія моєї «Інтеграції». Захід відбувся в місті Києві в рамках Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог». Проект реалізується Асоціацією «Нова Доба» у партнерстві з ГО УМНІЦ за підтримки Європейського Союзу.

Захід об'єднав дітей з Бахмута, Білої Церкви, Волновахи, Гвардійського, Зборова, Києва, Костянтинівки, Краматорська, Лисичанська, Львова, Марганця, Маріуполя, Миколаєва, Опитного, Попасної, Сергіївки, Сєвєродонецька, Тернополя, Торецька та Харкова.

Під час прес-конференції відбулась презентація збірника історій «(Не) дитячий погляд на війну», в якому містяться життєві історії дітей, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму. До цього збірника увійшла й історія учениці БНВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Хілик Крістіни.

3 3