Друк

Обговорення основних питань щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей міста Борисполя в літній період 2018 року

3 104 червня 2018 року в управлінні освіти і науки Бориспільської міської ради було проведено нараду для заступників директора з навчально-виховної роботи, які координують оздоровлення та відпочинок дітей у закладах загальної середньої освіти міста, начальників таборів з денним перебуванням та літніх мовних таборів.

Було обговорено основні питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2018 року: з нормативно-правовим забезпеченням функціонування таборів з денним перебуванням та літніх мовних таборів учасників наради ознайомили методисти міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради Надія Липовецька та Тетяна Радкович.

3 2

Про дотримання вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема у таборах з денним перебуванням та літніх мовних таборах, доповів Володимир Письменний, інспектор з охорони праці управління освіти і науки Бориспільської міської ради.

Лариса Улько, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Бориспільському районі, у своєму виступі акцентувала увагу на дотриманні вимог санітарних норм під час роботи таборів.

Особливу увагу на нараді Надія Липовецька приділила питанням щодо організації дозвілля у таборах та виконання Закону України «Про захист суспільної моралі» та забезпечення прав дитини.

Про проведення заходів з протидії булінгу серед дітей розповіла Шафорост Альона,соціальний педагог Бориспільського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка.