Друк

День відкритих дверей

DSC 3727 4Національний університет біоресурсів і природокористування України гостинно приймав 11 квітня 2018 року випускників шкіл Київщини в День відкритих дверей, який проводився з метою профорієнтації майбутніх абітурієнтів.

Учасників заходу привітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко, який розповів про структуру закладу вищої освіти, його історію, традиції, шлях розвитку, широку міжнародну співпрацю з провідними університетами світу.

DSC 3727 6

Звертаючись до школярів, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Іван Турчак висловив своє переконання, що майбутнє кожного у його власних руках і закликав майбутніх студентів зробити вибір на користь НУБіП.

DSC 3727 5

Як стати успішним вступником-2018 розповів відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук. Він звернув увагу, що призери Всеукраїнських олімпіад і наукових конкурсів МАН можуть отримати при вступі додаткові бали. Наголосив, що приймальна комісія працює для того, щоб відповісти на всі питання і допомогти вступникам.

DSC 3727 7

Заступник директора департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Ярослава Тростянська висловила сподівання, що всі молоді люди, які сьогодні обирають університет, стануть конкурентоспроможними, висококваліфікованими фахівцями і працюватимуть саме в Україні.

Про студентське життя і дозвілля гостям розповіла заступник голови Студентської організаціїЄвгенія Дошка.Однією з переваг НУБіПє те, що студенти мають можливість розвиватися фізично і творчо.

Ще один представник студактиву, Олександр Павленко, презентував гру «Монополія НУБіП».

Гостей традиційно вітали творчі колективи закладу.

Школярі отримали можливість ознайомитисяз факультетами університету, які їх зацікавили, особисто поспілкуватися з деканами і директорами НІІ.