Друк

Підписання Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів між Київською обласною державною адміністрацією і головами райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад

IMG 014611 квітня 2018 року у Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради відбулося підписання Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів між Київською обласною державною адміністрацією і головами райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Мета заходу – консолідація зусиль для створення у Київській області необхідних умов для надання психолого-педагогічної, консультативно-педагогічної та інформаційної допомоги дітям з особливими потребами, їхнім батькам та працівникам закладів освіти, в яких навчаються ці діти.

DSC 0728 1

Захід відбувся за участю Марини Порошенко, голови Благодійного фонду Порошенка, під патронатом якої реалізується Всеукраїнський проект «Інклюзивна освіта – рівень свідомої нації»; Олександра Горгана, голови Київської обласної державної адміінстрації; Ігоря Сапожка, міського голови м.Броварів; Віри Рогової, директора департаменту освіти і науки КОДА, голів районних рад, міських голів, голів районних державних адміністрацій, керівників місцевих органів управління освітою, директорів інклюзивно-ресурсних центрів.

DSC 0738

Гостям та присутнім було презентовано систему інклюзивної освіти Київської області та м.Броварів.

Учасники переглянули фрагмент вистави за участю дітей з особливими освітніми потребами та композицію на роликових ковзанах у виконанні народного хореографічного ансамблю «Галатея» Палацу творчості дітей та юнацтва м. Броварів.

DSC 0801

DSC 0800

IMG 0146