Друк

Природоохоронний атлас Київщини

29570785 31Завершено реалізацію обласного екологічного проекту «Природоохоронний атлас Київщини», який втілювався в життя протягом трьох років у закладах освіти області. Мета проекту полягала у вихованні і розвитку екологічно свідомого та відповідального громадянина України, формування в дітей та учнівської молоді екологічної культури і мислення, ціннісного ставлення до довкілля, пропагування досвіду раціонального природокористування.

В рамках проекту було проведено низку заході, зокрема: тематичних тренінгів, конференцій, семінарів, організація екологічних ігор, виставок, конкурсів, акцій «Посади дерево», «Був смітник – став квітник», «День Землі», «День Довкілля», «Місячник екології», «Бій смітникам», «Земля без пластику та поліетилену» тощо. Результати цих заходів було представлено на обласному семінарі-практикумі «Сучасні технології збереження та збагачення біорізноманіття природних ландшафтів регіону» та конкурсі-захисті мультимедійних презентацій «Заповідними стежками Київщини».

29570785 32

Підсумком проекту стала обласна конференція учнівської молоді «Природоохоронний атлас Київщини», для участі в якій надіслано матеріали із закладів освіти Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Бородянської, Васильківської, Вишгороської, Володарської, Згурівської, Іванківської, Кагарлицької, Миронівської, Рокитнянської, Києво-Святошинської, Сквирської, Ставищенської, Таращанської, Тетіївської, Фастівської, Яготинської райдержадміністрацій, відділом освіти Васильківської, Переяслав-Хмельницької, управлінням освіти Броварської, Обухівської, Фастівської, управлінням освіти і науки Білоцерківської міських рад.

Хоча проект завершено, але вихованці екологічних гуртків продовжують проводить заходи щодо збереження та збагачення біорізноманіття природних ландшафтів Київщини!