Друк

Участь у Всеукраїнських змаганнях «Роботрафік – 2018»

28276286 19З метою сприяти розвитку інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризувати науково-технічну творчість, робототехніку, електроніку, формувати в учнівської молоді життєві навички безпеки дорожнього руху 02 березня 2018 року на базі НВК № 141 «ОРТ» м. Києва за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти, благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технологічний тренінг», навчального STEM-центру «Сократ» відбулися Всеукраїнські змагання «Роботрафік – 2018». У заході взяла участь і команда учнів КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

Школярі гідно захистили честь закладу, виконавши завдання усіх п’яти категорій. Зокрема, діти представили журі створену радіокеровану модель машини з комп’ютерним управлінням, яка рухалася по заданій траєкторії, дотримуючись правил дорожнього руху. Юні конструктори оснастили її різними мікрочіпами та датчиками, таким чином запрограмувавши на виконання певних дорожніх умов. Крім цього, наш автомобіль змагався на й швидкісній трасі.

28276286 20

Учасники команди успішно захистили проект з безпеки дорожнього руху й отримали диплом за ІІ місце та склали тест з правил дорожнього руху. У зв’язку з браком досвіду та хвилюванням учнів, що вперше брали участь у таких змаганнях, команда поступилася призовим місцем.

Насамкінець заходу на екран були виведені результати. Учні школи посіли шосте загальнокомандне місце.

Взявши участь у «Роботрафіку – 2018», діти отримали досвід і зрозуміли, що перемога обов’язково буде, якщо до цього докласти всіх зусиль.