Друк

Весела рукавичка збирає друзів

image 2Нова українська школа пропагує активне розкриття юних талантів. У Володарській спеціалізованій школі-інтернаті діє свій драматичний театр. 01 березня 2018 року юні актори представили українську народну казку «Рукавичка» в сучасній театральній обробці, присвячену зимовим іменинникам. Глядачі з радістю поринули у цікавий світ казкових пригод.

Мишка-шкряботушка, знайшовши в лісі дідову рукавичку та облаштувавши в ній хатинку, запросила на свій День народження друзів – лісових мешканців – а потім і дітей-іменинників. Звісно, відразу приїхати вони не могли, тому відправляли іменинниці цікаві SMS, привітання у Facebook та Messengerу вигляді вокальних і хореографічних номерів. Нелегкі випробування випали на долю лісових мешканців у лютий мороз, але добро завжди перемагає зло, щира дружба розвіює будь-які чари, і на зміну холоду приходить тепло. Веселі й щасливі іменинники разом загадали бажання та загасили свічки на святковому пирозі.

image 3

Отримувати подарунки та чути добрі слова у свій день народження – найприємніша річ у світі. Із гарними теплими привітаннями і побажаннями на адресу 35 учнів-іменинників звернулися директор школи А. І. Косовський, настоятель храму Трьох Святителів митрофорний протоієрей Михаїл та юна співачка Анна Штика.

Час промайнув швидко та яскраво. Віртуозно підготовлені художні номери та майстерна гра юних акторів порадували своєю щирістю та мелодійністю. Закінчилося свято частуванням іменинним пирогом і солодощами.

Цей день, сповнений неповторними емоціями, запам’ятається дітям надовго.