Друк

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

IMG 20180207 110311 105-07 лютого 2018 року у м. Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях брали участь 350 спортсменів з усіх областей України. Вихованці Броварського вищого училища фізичної культури у складі команди Київської області показали високі результати і зробили гідний внесок у загальнокомандний результат.

На вищу сходинку п’єдесталу чемпіонату піднялися Ященко Марія у стрибках з жердиною з результатом 3м 60см (тр. Корчмід О.М.). Шух Аліна у стрибках у довжину – 6м 11см (тр. Шух М.С., Шух А.А,), Жирний Владислав у багатоборстві, з сумою 4617 очок (тр. Ступаченко О.В.).

Срібну медаль здобула Слобода Марія у стрибках у висоту – 1м 70 см (тр. Гредунова Н.М.), Колесник Тетяна у стрибках з жердиною з результатом 3м 40 см і виконала норматив кандидата в майстри спорту України (тр. Корчмід О.М.).

Бронзову медаль здобули Безименна Анна у естафеті 4х200м (тр.Панасенко Л.О.), Скляр Юлія у стрибках у довжину – 5м 61см (Гредунова Н.М.) та Лобан Юлія з сумою 3147 очок у багатоборстві (тр. Ступаченко О.В.).

У підсумку Київська область набрала 717 очок і виборола третє загальнокомандне місце, перемогла команда Харківської області, друге місце у команди Дніпропетровської області.