Друк

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2001 р.н. та молодші)

IMG 20180205 142349 11З 30 січня по 01 лютого 2018 року в місті Суми пройшов чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків  (2001 р.н. та молодші). Двадцять п’ять вихованців відділення легкої атлетики Броварського вищого училища фізичної культури у складі Київської області  брали участь у змаганнях. Три золоті, чотири срібні та три бронзові медалі – такий   доробок учнів училища до загального підсумку  команди Київської області, яка посіла трете місце в командному заліку, пропустивши в перед команди Харківщини та Дніпропетровщини.

Золото здобули: Слобода Марія набравши в багатоборстві 3749 очок (тр. Гредунова Н.М.), Ященко Марія у стрибках з жердиною з результатом  3 м 40 см (тр. Корчмід О.) та Безименна Анна у естафеті 100+200+300+400 м з результатом 3 хв. 17 сек (тр. Панасенко Л.О.).

Срібні медалі у Безименної Анни на дистанції 200 м, з результатом 26,01 сек.  (тр. Панасенко Л.О.), Колеснік Тетяниу стрибках з жердиною, результат –     3 м 40 см (тр. Корчмід О.), Андрощука Володимира у багатоборстві, з сумою 4120 очок (тр. Шкуропат Ю.Н.) та Бондаренко Анастасії у штовханні ядра, з результатом13 м 87 см. (тр. Ревенко М.Г., Павлиш В.А.).

Бронзові медалі вибороли:  Петах Ілля та  Вегнер Карина  у стрибках з жердиною з результатом  4м 20 см і  3м 30 см відповідно (тр. Черняєв О.Б.), Рибалко Софія  у стрибках у довжину з результатом 5м 47 см (тр. Гредунова Н.М, Гредунов В.Т.).