Друк

Висока професійна компетентність вчителя в умовах реформування початкової освіти

10 01 18 110.01.2018 року на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-III ступенів №3» відбувся спільний навчальний семінар-тренінг творчих груп учителів 4-х класів (майбутніх 1-х) та вчителів, які беруть участь в експерименті  проекту «Нова українська школа» з теми: Розвиток професійної компетентності вчителя в умовах реформування початкової освіти.

Протягом роботи семінару педагоги обговорювали питання участі в дистанційному навчанні на освітній платформі  ED-ERA, про особливості викладання інтегрованих навчальних предметів у перших класах, про освітнє середовище першокласника, розвиток критичного мислення.

10 01 18 2

Вчителі мали змогу ознайомитися з методикою проведення ранкових зустрічей, загальнодидактичними та організаційними засадами навчання учнів в умовах Нової української школи.

В ході семінару-тренінгу прийняті рекомендації:

-       Зареєструватися на електронній платформі ED-ERA для проходження дистанційного навчання з впровадження нових стандартів.

-       Спрямувати діяльність на реалізацію Державного стандарту початкової загальної освіти, компетентнісного підходу у навчальному процесі.

-       Створювати умови для комфортного навчання учнів.

-       Працювати з методичною та фаховою літературою щодо розвитку професійної компетентності.