Друк

Новорічний лідерський бал

09 01 18 18Вже стало доброю традицію святкувати Новорічні свята в колі лідерів учнівського самоврядування району. І цей рік не був виключенням.  Таращанська районна гімназія «Ерудит» 5 січня 2018  року знову гостинно зустрічала друзів зі шкіл району на традиційному Новорічному лідерському карнавалі. Це свято справді було масштабним, адже з’їхалися, як то кажуть, на людей подивитися і себе показати, багато розумних, активних і творчих  учнів з різних шкіл району.

Протягом трьох годин, проведених у лідерському колі, панувала неповторна атмосфера. І це не дивно, адже гімназисти, господарі свята, підготували сучасну новорічну виставу з піснями і танцями.

09 01 18 17

Та і гості завітали з гарними творчими подарунками. На карнавал завітав дитячий духовий оркестр Ківшоватської школи, а учні Кирданівської школи представили креативний танок Білосніжки та семи гномів,  учні Северинівського НВК також додавали ритму і енергії сучасним танцем. 

Розваги, запальні масовки, флешмоби припали до душі кожному у присутньому залі. Завершальним акордом свята стала дискотека. Звичайно, не обійшлось і без подарунків, які  роздавав Дід Мороз за підтримки відділу культури молоді та спорту Таращанської районної державної адміністрації.

А продовжувати святкувати лідери учнівського самоврядування Таращанського району будуть на Різдвяних посиденьках, на які запрошують учні Северинівського НВК 9 січня 2018 року.