Друк

У світ Інтернету речей

09 01 18 13У рамках STEM-освіти командою вчителів Володарської спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів, які були учасниками освітнього Всеукраїнського вчительського хакатону з Інтернету речей за методикою Cisco, проведений круглий стіл для педагогів школи.

Колеги поділилися своїм досвідом та враженнями від «забігу хакерів»... (саме так буквально можна перекласти слово «хакатон», яке з'явилось у 1999 році від поєднання слів: «хак»(«зламати») і «марафон».

09 01 18 14

Учасники змагання розповіли, що протягом двох днів команди знаходили рішення для нової української школи, будували прототип інтернет-пристрою, який має допомогти у вирішенні проблеми, розраховували бізнес складову та презентували членам журі свою роботу. Тему - «Будуємо нову школу» - було оголошено на відкритті хакатону. Два дні напруги, дебатів, роздумів та спільної роботи... Для побудови прототипу команди отримали комплекти обладнання – Raspberry Pi3, Arduino UNO, різноманітні датчики, матеріали, інструменти. Під час змагань працювали ментори, завданням яких було надання консультацій командам.

У другій частині круглого столу вчителями інформатики був проведений майстер-клас з робототехніки.