Друк

Новорічна казка триває…

09 01 18 12Передріздвяні дні   вихованців Васильківського районного ЦДЮТ були наповнениі цікавими зустрічами, новорічними розвагами біля ялинки, заняттями в творчих об’єднаннях.

В Калинівському філіалі ЦДЮТ вихованці хореографічної студії “Лілея”( керівник Попович І.А.) та вокальної студії “Росинка”  (керівник Ступинець І.О.) підготували та провели для гуртківців молодшої вікової групи ранок  “ Новорічний бал Попелюшки”.

Діти в захопленні поринули в чарівний світ казкових героїв, разом з ними подорожували, розважалися, брали участь у масових іграх та хороводах.

Вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку разом з учнями ОНЗ Гребінківський НВК  запросили на новорічне свято “В гості до Діда Мороза” дітей працівників ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”.  Під керівництвом культорганізатора ЦДЮТ Кузьменко Л.М. вихованці ЦДЮТ підготували для своїх юних друзів пісенні, танцювальні та музичні подарунки.

В творчих об’єднаннях ЦДЮТ в цей день проводилися заняття, майстер-класи, адже канікули — це час не тільки для відпочинку, а й для творчості.