Друк

Від Нового року до Різдва – даруємо вам щодня дива!

09 01 18 9Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків.

Ось і сьогодні вихованці Васильківського районного ЦДЮТ подарували свято «Новорічні пригоди казкових героїв» для маленьких жителів смт Гребінок.

На центральній площі селища, біля новорічної ялинки, зібралися сотні дітей: дошкільнята, учні молодших класів, підлітки, і, навіть, старшокласники. А також – батьки, дідусі та бабусі дітвори.

09 01 18 8

Всі з нетерпінням чекали казкового дива. Лунала музика, святкові пісні, один за одним з новорічними вітаннями з’являлися казкові герої: Артемон і Мальвіна, Пеппі Довгапанчоха, Червона Шапочка, Маша і Ведмідь, Атаманша і розбійники з казки «Бременські музиканти» та інші. Вони водили з малюками хороводи, гралися, дарували їм пісні, танці і чудовий настрій. Разом з ведучими свята Кузьменко Л.М. (культорганізатором ЦДЮТ), Дідом Мором (Кушніренко М.В., заввідділом ЦДЮТ), Снігуронькою (Кислюк Єлизавета) казкові герої (вихованці гуртків ЦДЮТ) зуміли створити для всіх присутніх святкову атмосферу казки, новорічного дива.

Разом з дітьми веселилися, співали і водили хороводи селищний голова смт Гребінки Збаращенко Наталія Сергіївна, представники виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради. Вони приготували дітям чудові подарунки, які після завершення свята малюкам вручили Дід Мороз та Снігуронька.

Наталія Сергіївна привітала всіх присутніх з новорічними та різдвяними святами, побажала мирного неба, хорошого настрою та здійснення мрій.