Друк

Чарівний калейдоскоп зимових канікул

DSC 1230 5У вихованців Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості – чудовий настрій, адже під час новорічних дитячих ранків вони отримали неймовірне задоволення, прагнення творити чудеса власними руками.

А дитячі новорічні ранки для різних категорій дітей наші вихованці проводили з 26 грудня 2017 року по 3 січня 2018 року. Це були: благодійні свята для дітей з обмеженими можливостями, казкові новорічні подорожі для своїх ровесників – учнів ОНЗ Гребінківський НВК, Калинівських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 2, святкові новорічні дійства для шефів ПАТ «Гребінківський машинобудівний завод» та для гуртківців ЦДЮТ.

2 і 3 січня 2018 року вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку взяли участь у майстер-класах: «Казкова ялинка», «Новорічно-різдвяний подарунок», які підготували та провели керівники гуртків Ляхоцька Л.В. та Гашенко О.П.

Новорічні посиденьки зібрали у світлиці вихованців народознавчо-фольклорного клубу «Джерельце» (керівник Туровська В.С.). Діти виконували обрядові пісні новорічно-різдвяного циклу, провели конкурс на кращу колядку та щедрівку, взяли участь в зимових іграх та розвагах.

DSC 1230 6

3 січня 2018 року відбулася районна виставка дитячих робіт, що проходила в рамках Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». Учасники та відвідувачі виставки ознайомилися з кращими експонатами, тематика яких була присвячена шевченківським дням. Журі підвело підсумки, визначило переможців та призерів. Кращі роботи рекомендовані до участі в обласному етапі конкурсу.